עורך דין משרד הביטחון

השירות הצבאי הוא מסע מאתגר, רצוף רגעים של גאווה, חתירה למטרה ותרומה משמעותית למדינה. לצערנו, לעיתים מסע זה מלווה גם בפציעות פיזיות ונפשיות שעלולות להשפיע על חייכם לאורך זמן. נפצעתם במסגרת השירות הצבאי/ הביטחוני? ייצוג וליווי משפטי של עורך דין מומחה בתביעות נגד משרד הביטחון הוא שעשוי לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

שירותכם הצבאי הוא תרומה משמעותית למדינה וחובת המדינה היא לדאוג לכם גם לאחר השירות.

הליך הגשת תביעה נגד משרד הביטחון הוא הליך מורכב ולעיתים אף מייגע אך יש לזכור כי בליווי נכון של עורך דין משרד הביטחון תקבלו את ההכרה והזכויות המגיעות לכם.

להלן מספר סיבות מדוע נכון וכדאי להגיש תביעה נגד משרד הביטחון בסיוע של עורך דין מומחה בתביעות משרד הביטחון:

הבנה מעמיקה של החוק והפסיקה:

עורך דין משרד הביטחון בקיא בחוקי הנכים החלים על תביעות נגד משרד הביטחון ובפסיקה הרלוונטית, ויש לו הידע והניסיון הנדרשים להגשת תביעה בצורה נכונה ויעילה.

התמודדות מול מערכת בירוקרטית:

הליך הגשת תביעה נגד משרד הביטחון ידוע כהליך ארוך, מורכב ולעיתים אף מייגע שגורם לא פעם, לכך, שחיילים בוחרים לוותר על זכויותיהם. עורך דין משרד הביטחון יטפל עבורכם בכל ההיבטים המשפטיים של התביעה כך שלא תצטרכו להתמודד עם הבירוקרטיה והקשיים שעולים במסגרת ניהול ההליך.

ראה טופס הגשת תביעה בגין חבלה ופוסט טראומה- אתר אגף שיקום 

ראה טופס הגשת תביעה בגין מחלה- אתר אגף שיקום

ייעוץ וליווי:

עורך דין משרד הביטחון יספק לכם ייעוץ וליווי צמוד לאורך כל התהליך, מהשלבים הראשונים של איסוף החומר הרפואי ועד לייצוגכם בוועדות הרפואיות ובערכאות משפטיות. הוא יסביר לכם את זכויותיכם, ידריך אתכם, ילווה אתכם, ויסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות והטובות ביותר עבורכם.

הוכחת הקשר הסיבתי:

בתביעות נגד משרד הביטחון, יהיה עליכם להוכיח קשר סיבתי בין הפגיעה הנטענת לבין השירות הצבאי. הוכחה זו אינה פשוטה תמיד, ודורשת הבנה מעמיקה של החוק והפסיקה הרלוונטיים. עורך דין משרד הביטחון עובד בשיתוף פעולה עם רופאים מומחים מהשורה הראשונה ובכך מספק ללקוחות המשרד מעטפת מלאה בטיפול בסוגיות רפואיות ומשפטיות סבוכות.

ראה מאמר בנושא "הגשת תביעה נגד משרד הביטחון"

ראה מאמר בנושא "פציעה במסגרת מלחמת חרבות ברזל- שלבי ההליך והזכויות הנלוות"

ייצוג בוועדות רפואיות:

ועדה רפואית היא הגוף שקובע את אחוזי הנכות של הנפגע. ייצוג על ידי עורך דין משרד הביטחון, מנוסה בתחומו, חיוני להבטחת זכויותיכם בוועדה. עורך הדין יטען את טענותיכם בצורה מקצועית, ידאג להצגת כל המסמכים הרפואיים הרלוונטית ויוודא שהוועדה תתייחס אליכם בצורה הוגנת ותקבע אחוזי נכות שמשקפים את מצבכם הרפואי כפי שהוא.

ראה מאמר בנושא "ועדות רפואיות במשרד הביטחון"

ליווי רגשי:

הגשת תביעה נגד משרד הביטחון יכולה להיות הליך קשה ומלחיץ מעט מבחינה רגשית. עורך דין משרד הביטחון ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ויספק לכם את התמיכה והליווי שתדרשו להם.

הגנה על זכויותיכם:

עורך דין משרד הביטחון ידאג להגן על זכויותיכם לאורך כל ההליך. הוא יבחן את החלטות משרד הביטחון ויוודא שהן התקבלו בהתאם לחוק ולפסיקה ובמקרה הצורך, וככל שיידרש, הוא יגיש ערעור על החלטות אלו.

ראה מאמר בנושא "ערעור על החלטת קצין התגמולים"

ראה מאמר בנושא "ערעור על החלטת ועדה רפואית"

נפצעתם או חליתם במהלך השירות?

אנו כאן, כדי ללוות אתכם בדרך, ולעזור לכם למצות את מלוא הזכויות המגיעות לכם

הדרך לקבלת ההכרה ארוכה וסבוכה ולעיתים, ניסיון החייל ומשפחתו, להתמודד לבד, ובמצבם, עומד בעוכריהם.

הגשת תביעה נגד משרד הביטחון היא לא רק זכות, אלא גם חובה הן כלפי עצמכם והן כלפי משפחתכם.

אנו מאמינים שקבלת ייעוץ וייצוג משפטי מעורך דין שמתמחה בתביעות נגד משרד הביטחון הוא שעושה את ההבדל בין כישלון להצלחה.

משרדנו, מתמחה בייצוג חיילים ואנשי כוחות הביטחון בתביעות נגד אגף שיקום במשרד הביטחון תוך ליווי מלא לאורך כל הליך הגשת התביעה החל מהגשת טופס תביעה וצירוף המסמכים הנדרשים, ליווי וייצוג בערכאות משפטיות במידת הצורך ועד לקבלת מלוא הזכויות.

כל הדרך, צעד אחר צעד, נלחמים עבורכם ועבור הזכויות שלכם.

 

שיתוף: